Zeno Grup

Hakkımızda

ZENO GRUP, uluslararası ticaret üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle ihracat yapmış olduğumuz ülkelerde ZENO GRUP marka bilinirliğini arttıran ve temas ettiği her noktaya güven sağlayan bir kuruluştur.

ZENO GRUP kuruluşundan bu yana kalite odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye’den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurtdışı menşeli firmalar ile işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.

Şirketimizin ana hedefi Türkiye’de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapmak isteyen firmalarla yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini büyütmek üzerinedir.

Türkiye’den ürün alımı yapmak isteyen yurtdışı menşeli firmalar adına satın alma faaliyetlerini yürütmek, en uygun fiyat performansını elde etmek,söz konusu ürün/ürünlerin yüklenmesi,gümrüklenmesi,taşıma hizmeti verilmesi, ilgili adrese teslim edilmesini kapsamaktadır.

ZENO GRUP, ithalatçı konumunda olan müşterilerimiz için ihtiyaçları oldukları ürünleri, portföyümüzde yer alan üretici/tedarikçi firmalarımız aracılığı ile en kısa süre içerisinde satın alma işleminin yapılmasını,akabinde söz konusu ürün/ürünlerin yurtdışına sevkinin gerçekleşmesi noktasında optimum fiyat performansı sunmaktadır.

ZENO GRUP, ihracat ve ithalat yapmak isteyen firmalara A’dan Z’ye hizmet veren, var olan bilgi birikim ve portföyünü her zaman onların hizmetine sunmak ta olan,gelişime açık,inovatif,etkin çözümler üreten, sektöründe başarılı bir firmadır.

Misyonumuz

Satın alma, lojistik ve değer analiz süreçlerini en iyi şekilde yönetip geliştirerek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, en düşük maliyetle en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ve kendi enerjilerini ana faaliyetlerine yönlendirmek.

Vizyonumuz

Sektördeki müşteriler için güvenilir bir lider şirket ve tercih edilen bir iş ortağı olmak.

Değerlerimiz

Firmamızı “önce müşteri” yaklaşımıyla maksimum saygı, dürüstlük, proaktiflik ve güvenilirlikle yönetmek.

Saygılarımızla ZENO GRUP